Забув пароль Wi-Fi: що робити?

Вам потрібно підключитися до Wi-Fi, але ось у чому трагедія: ви забули пароль! На щастя, провайдери доступу до Інтернету думають про все і пропонують кілька рішень, щоб знайти його швидко і легко. Тож не панікуйте: ви можете повторно використати свою коробку без зволікання. Як відновити пароль Wi-Fi? Для чого він використовується? Ми відповімо вам на всі питання!

Щоб підключитися до мережі Wi-Fi, необхідно ввести пароль, пов’язаний з мережею. Останнє запобігає підключенню будь-кого без вашої згоди або підданню погрозам. Саме в цей момент виникає драма: ви забули пароль… Ви приречені більше ніколи не підключатися? Абсолютно ні! Дійсно, є кілька способів отримати його або, в крайньому випадку, скинути його. Як? Ось різні рішення, доступні для вас.

Як дізнатися свій пароль WiFi?

Як і всі важливі щоденні паролі (профілів у соціальних мережах, банківської картки чи PIN-коду), ми повинні знати їх напам’ять. Тільки може трапитися провал пам’яті; щоб не знайти, де був записаний пароль… Не хвилюйтеся, знайти його можна декількома способами, кожен з яких так само простий, як і інший.

Через маршрутизатор

На більшості маршрутизаторів, які також називаються «скриньками», постачальники доступу включають мітку, що містить усю інформацію, пов’язану з вашим роутером, включно з паролем. Якщо ви ніколи його не змінювали, то це найпростіше та найефективніше рішення. Вам просто потрібно оглянути маршрутизатор, щоб знайти свій пароль, зазвичай він знаходиться позаду або під пристроєм.

Якщо воно не вказано, вам доступні два інших рішення:

 • Посібник із встановлення: коли ви отримуєте маршрутизатор, у коробці є посібник із встановлення. Там можна ввести свій пароль. Не соромтеся також позначити свій роутер.
 • Кнопка WPS: на останніх роутерах не обов’язково мати пароль. Постачальники інтегрують нову функцію «швидкого підключення», відому як «WPS». Користувачеві достатньо лише натиснути цю кнопку, і підключення почнеться на потрібному пристрої.

Як поміняти пароль на Wi-Fi роутері

Через інтерфейс роутера

Якщо ви підключені до мережі, тобто через кабель Ethernet, ви можете знайти свій пароль Wi-Fi безпосередньо в налаштуваннях маршрутизатора. Для того:

 1. Увійдіть в інтерфейс роутера;
 2. Пароль може бути присутнім на головній сторінці. У цьому конкретному випадку натисніть на нього, щоб відобразити його.
 3. В іншому випадку перейдіть в розділ «Wifi» або «Wireless»;
 4. Буде відображено всю інформацію про вашу мережу;
 5. Натисніть «Відкрити пароль»

Після відображення останнього все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати його на вашому пристрої, який ви вибрали, щоб підключитися до Wi-Fi.

Відновіть пароль у Windows

Більшість ваших пристроїв дозволяють зберегти пароль WiFi. Це полегшує пошук. Щоб знайти його в Windows, ви повинні бути підключені до мережі. Тоді вам знадобиться:

 1. Клацніть правою кнопкою миші значок мережі внизу екрана;
 2. Натисніть «Відкрити налаштування мережі та Інтернету»;
 3. Виберіть опцію «Wi-Fi»;
 4. Виберіть «Змінити параметри адаптера» в розділі «Пов’язані параметри»;
 5. Натисніть його мережу WiFi;
 6. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Статус»;
 7. Перейдіть до «Властивості бездротової мережі»;
 8. Натисніть «Безпека»;
 9. Виберіть «Ключ безпеки мережі»;
 10. Показати пароль.

Знайдіть свій пароль за допомогою Apple

Операційна система Apple дозволяє зберігати всі ваші паролі в одному місці, щоб легко їх знаходити.

На Mac:

 1. Перейдіть в розділ «Утиліти».
 2. Виберіть «Access Keychain»;
 3. Введіть назву потрібної мережі;
 4. Натисніть «Показати пароль».

На iPhone:

 1. Перейдіть в розділ «Налаштування»;
 2. Проведіть пальцем до «Пароль»;
 3. Введіть пароль свого iPhone або розблокуйте його через Face ID;
 4. Введіть назву потрібної мережі;
 5. Натисніть «Показати пароль».

Навіщо мені пароль?

Наявність пароля допомагає запобігти підключенню кількох людей до вашої мережі без запиту вашого дозволу. Крім того, якщо ці люди є зловмисниками, вони можуть швидко отримати доступ до ваших особистих даних або встановити вірус на ваш пристрій. Пароль, бажано складний, захищає вас від усіх загроз.

Чи можна скинути налаштування роутера?

Якщо всі ці рішення не дали результату, ви можете скинути налаштування маршрутизатора. Ця маніпуляція автоматично створить пароль за замовчуванням.

 1. Знайдіть кнопку «Reset», яка часто розміщується на задній панелі роутера;
 2. Натисніть її протягом 30 секунд;
 3. Від’єднайте маршрутизатор від мережі на 30 секунд;
 4. Під час повторного підключення роутера знову натисніть «Скинути» протягом 30 секунд.

Будьте обережні, ця маніпуляція відключить вас від усіх пристроїв, підключених до вашої мережі. Крім того, він дійсний, лише якщо ви змінили пароль за замовчуванням для вашого роутеру (вказано на етикетці або в посібнику зі встановлення).

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі