Заява Xiaomi, OPPO та vivo: розробники додатків повинні адаптуватися до великих екранів

Схоже, що у майбутньому складні смартфони з великими екранами будуть доступнішими і популярнішими, принаймні про це вже заявляли Samsung, а зараз OPPO, vivo та Xiaomi.

Члени Gold Standard Alliance (OPPO, vivo, Xiaomi) спільно випустили повідомлення про адаптацію до великого екрана, закликаючи розробників Android посилити адаптацію додатків до пристроїв із великим екраном, таких як планшети та телефони зі складаним екраном.

Виходячи зі змісту сповіщень від різних виробників, можна побачити, що виробники сподіваються уникнути наступних проблем під час адаптації своїх додатків до великих екранів:

  1. Збій програми, чорний екран тощо в паралельних вікнах (при перемиканні між горизонтальним і вертикальним екранами);
  2. Макет сторінки програми серйозно невпорядкований, відображається лише половина вмісту, вміст кількох сторінок або сторінок першого рівня серйозно накладається, а розміри елементів керування одного типу є невідповідними;
  3. Основні функції програми, такі як розпізнавання обличчя, функції оплати та синхронізація даних, не можна використовувати;
  4. Протягом тижня було багато випадків скарг користувачів на блокування роботи програми.

Відповідно до змісту оголошення, якщо до 31 липня в додатку все ще будуть виникати вищезазначені проблеми, платформа вживе заходів, включаючи, але не обмежуючись, «нагадування для пошукових тегів» і «нагадування червоним текстом на сторінках додатків».

Подаючи запит, Xiaomi, OPPO та vivo також заявили, що вони безкоштовно допомагатимуть розробникам, нададуть інструкції з адаптації та послуги, а також прискорять адаптацію додатків до пристроїв з великим екраном.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі