Зарядка-телевізор! Meizu представили пристрій, який не має аналогів

PANDAER, який належить компанії Meizu, представив зарядний пристрій з досить унікальним дизайном. Цей зарядний пристрій під назвою «PANDAER 40W AI Small TV Tide Charger» має ретро-дизайн телевізора, та якщо його поставити на стіл, можна подумати, що це модна прикраса.

У разі використання зарядного пристрою, екран маленького телевізора має унікальне призначення: він змінює колір відповідно до поточного робочого стану, щоб досягти ефекту миттєвого ознайомлення з процесом заряджання.

У той же час цей зарядний пристрій також застосовує технологію інтелектуального розподілу 2.0 із супер-чутливістю, яка може інтелектуально ідентифікувати пристрої, що швидко заряджаються, і адаптивно розподіляти найкращу потужність заряджання для максимальної ефективності.

Разом із цим невеликою зарядкою у комплекті є високоенергетичний кабель для швидкого заряджання «PANDAER Line King», у якому використовується інтегрована вилка зі сплаву та яскраво-помаранчевий корпус кабелю з опліткою високої щільності, що забезпечує текстуру та є більш міцним.

Для різних користувачів цей кабель для зарядки розділений на два вихідних інтерфейси: USB-C та Lightning.

У популярних китайських інтернет-магазинах вже з’явилася можливість зробити попереднє замовлення на зарядку. Ціна такого оригінального пристрою 169 юанів або $23.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі