Зум-об’єктив Periscope може бути ексклюзивним для iPhone 15 Pro Max

Хоча до випуску серії iPhone 15 ще кілька місяців, новини про його характеристики починають з’являтися. Згідно з нещодавнім твітом URedditor через MacRumors, здається дуже ймовірним, що лише більший iPhone 15 Pro Max буде оснащений ексклюзивним перископічним об’єктивом 5-6X, що може зробити його кращим з точки зору продуктивності системи камери.

Для тих, хто не знає, Apple має історію пропонування кращих камер зі своїми більшими телефонами. Наприклад, у серій iPhone 7 і 8 більші моделі Plus мали додатковий телеоб’єктив. Подібним чином, з моделями iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max ексклюзивно мав більший сенсор. Однак у моделях iPhone 13 Pro та 14 Pro Apple запропонувала однакову систему камер для обох менших варіантів 6,1” та 6,7”. Однак з моделями iPhone 15 Pro ця тенденція може знову змінитися.

Примітно, що аналітик Мінг-Чі Куо раніше передбачив, що iPhone 15 Pro Max матиме 5-6-кратний оптичний зум порівняно з 3-кратним оптичним зумом, який пропонують попередні моделі iPhone 14 Pro. На даний момент це лише чутки, і до них слід ставитися з недовірою.

Однак цілком можливо, що стандартний iPhone 15 Pro може бути обмежений просторовими обмеженнями, і тому може не мати таких же можливостей масштабування, як його більший аналог.

Якщо ми подивимося на Android, то лише пристрої з розміром екрану понад 6,5 дюймів, наприклад моделі Ultra, мають екстремальні можливості масштабування. Samsung, наприклад, пропонує тільки 3-кратний телеоб’єктив із ванільними Galaxy S23 і S23 Plus, зарезервувавши 10-кратний перископічний об’єктив для Galaxy S23 Ultra.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі