Зустрічайте нову версію Windows 11 (KB5026446): що нового

Компанія Microsoft випустила велике функціональне оновлення для операційної системи Windows 11. Воно приносить значний список нововведень і поліпшень для різних аспектів системи.

Версія Windows 11 22H2 Moment 3 (KB5026446) поки доступна як опціональний апдейт, але ці зміни також будуть включені в обов’язкове оновлення по вівторках (Patch Tuesday) у червні.

Однією з головних особливостей є новий зовнішній вигляд панелі віджетів із трьома колонками – з двома колонками для новин та однією для віджетів. Microsoft також увімкнула анімовані значки для віджетів на панелі завдань. Ще однією великою зміною стала можливість копіювати коди безпеки з повідомлень, тому, якщо ви використовуєте двофакторну автентифікацію та отримуєте повідомлення електронною поштою (або SMS з телефону), ви можете відразу скопіювати цей код у буфер обміну.

Windows 11 22H2 Moment 3 1

У програмі «Налаштування» з’явиться сторінка USB4, де можна керувати док-станціями та приєднаними до них пристроями. Також тепер є сторінка конфіденційності для визначення присутності, яка забезпечує більш детальний контроль над такими функціями, як пробудження ПК при наближенні або блокування при догляді. Також з’явилися додаткові параметри яскравості, сенсорної клавіатури. Сторінка облікових записів також була оновлена, вона точно відображає доступне сховище для всіх підписок OneDrive користувача.

У «Провіднику» контекстні меню тепер підтримують кнопки доступу. Також покращено спеціальні можливості, у тому числі підтримку живих субтитрів на більшій кількості мов, а також підтримка голосового доступу на більшій кількості діалектів англійської мови.

Покращення панелі завдань включають відображення статусу VPN, також у відповідь на відгуки користувачів тепер є можливість відображати секунди на годиннику на панелі завдань. Апдейт приносить додатковий рівень захисту від фішингу та використання небезпечних паролів, а також додає підтримку Bluetooth Low Energy Audio.

Це далеко не повний список змін, які приносить Windows 11 22H2 Moment 3. Також є менш помітні користувачам покращення, а також виправлено низку помилок, збоїв та недоробок.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі